Y2 ribkuolle motors
Heechspanningsmotors fan 'e Y2-searje binne folslein sletten koaimotors. De motors wurde produsearre mei beskermingsklasse IP54, de nominale spanning is 6kv of 10KV.
Spesifikaasje
| Framegrutte | 355-560 (6 kV) / 400-560 (10 kV) |
| Útfier | 185kW-2000kW (6 kV)/185kW-1600kW(10kV) |
| Spanning/frekwinsje | 6kV,10kV/50Hz |
| Beskermingsgraad | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolaasjeklasse | F |
| Montage-arranzjeminten | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Omjouwingstemperatuer | -15°C ~+40°C |
| Koelmetoade | IC411 |
| Plicht | S1 |
| Tsjinstfaktor | 1.0 |
Us sterke punten
1. Effisjinte en ynnovative stekproeftsjinst mei in profesjoneel en strang kwaliteitskontrôlesysteem.
2. Profesjoneel online tsjinstteam, elke e-post of berjocht wurdt binnen 24 oeren beantwurde.
3. Wy hawwe in sterk team dat klear is om ús klanten in hertlike tsjinst te leverjen.
4. Wy insistearje op klant earst en personiel nei lok.
5. Nim kwaliteit as de earste oerweging.
6. OEM en ODM, kinne oanpast ûntwerp/logo/branding en ferpakking akseptearje.
7. Avansearre produksjeapparatuer, strang kwaliteitstest- en kontrôlesysteem om superieure kwaliteit te garandearjen.
8. Snelle levertiid: wy hawwe ús eigen fabriken en profesjonele fabrikanten, wat jo tiid besparret by it ûnderhanneljen mei hannelsbedriuwen. Wy sille ús bêst dwaan om oan jo easken te foldwaan.
Wy binne der fêst fan oertsjûge dat wy de folsleine kapasiteit hawwe om jo in tefreden produkt te jaan. Wy wolle soargen yn jo sammelje en in nije lange-termyn synergie-relaasje opbouwe. Wy tasizze allegear tige: deselde poerbêste kwaliteit, bettere priis; krekte priis, bettere kwaliteit.







