Y-searje (IP23) Hege spanning trijefase asynchrone ynduksje
De Y-searje heechspanningsmotor is in trijefaze asynchrone ynduksjemotor mei koai. De motor hat beskermingsklasse IP23, de nominale spanning is 6KV of 10 KV.
Spesifikaasje
| Framegrutte | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Nominaal fermogen | 220 kW-5000 kW (6 kV), 250 kW-3550 kW (10 kV) |
| Graden fan enerzjy-effisjinsje | IE1 |
| Spanning en frekwinsje | 6kV /50Hz, 10kV /50Hz |
| Graden fan beskerming | IP23 |
| Graden fan isolaasje/Temperatuerstiging | F |
| Ynstallaasjemetoade | B3 |
| Omjouwingstemperatuer | -15°C ~ +40°C |
| Koelmetoade | IC01 |
| Plicht | S1 |
| Tsjinstfaktor | 1.0 |
Bestelynformaasje
● Dizze katalogus is allinich in referinsje foar brûkers. Ferjou asjebleaft dat feroarings oan produkten gjin fierdere spesifikaasje foarôf sille feroarsaakje. Dizze katalogus is allinich in referinsje foar brûkers. Ferjou asjebleaft dat feroarings oan produkten gjin fierdere spesifikaasje foarôf sille feroarsaakje.
● Tink derom by it bestellen oan de nominale gegevens, lykas motortype, fermogen, spanning, snelheid, isolaasjeklasse, beskermingsklasse, montagetype ensafuorthinne.
● Wy kinne spesjale motors ûntwerpe en produsearje neffens de easken fan 'e klant:
1. spesjale spanning, frekwinsje en krêft;
2. spesjale isolaasjeklasse en beskermingsklasse;
3. mei terminalkast oan 'e lofterkant, dûbele as-einen en spesjale as;
4. motor foar hege temperatuer of motor foar lege temperatuer;
5. brûkt op plateau of bûten;
6. hegere krêft of spesjale tsjinstfaktor;
7. mei ferwaarming, PT100 foar lagers of wikkeling, PTC en sa fierder;
8. mei encoder, isolearre lagers, of isolearre lagerstruktuer;
9. mei oare easken.






