IE1 Effisjinsjemotor
Spesifikaasje
| Standert | IEC60034-30 |
| Framegrutte | 80-355 |
| Útfier | 0,18 kW-315 kW |
| Effisjinsjeklasse | IE1 |
| Spanning/frekwinsje | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolaasjeklasse/Temperatuerferhegingsklasse | F/B |
| Montage-arranzjeminten | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omjouwingstemperatuer | -15°C ~+40°C |
| Relative fochtigens moat minder as 90% wêze | |
| De hichte moat leger wêze as 1000 m boppe seenivo | |
| Koelmetoade | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plicht | S1 |
| Tsjinstfaktor | 1.0 |
Bestelynformaasje
● Dizze katalogus is allinich foar ynformaasje foar de brûker. Wy freegje ús ekskús dat wy gjin foarôfgeande kennisgeving hawwe jûn fan produktwizigingen.
● Jou by it bestellen it motortype, fermogen, spanning, snelheid, isolaasjeklasse, beskermingsklasse, montagemetoade, ensfh. oan.
● Wy kinne spesjale motors ûntwerpe en produsearje neffens klanteasken as folget
1. spesjale spanning, frekwinsje en krêft
2. spesjale isolaasje- en beskermingsklassen
3. mei lofterhân terminal box, dûbele aseinden en spesjale assen
4. Motors mei hege of lege temperatuer.
5. Hege hichte of gebrûk bûten
6. Hegere krêft of spesjale tsjinstfaktoaren
7. mei ferwaarming, lagers of windingen PT100, PTC, ensfh.
8. mei encoder, isolearre lagers of isolearre lagerkonstruksje
9. Oare easken.









