IE3 Effisjinsjemotor
IE3-searjemotors binne koai-ynduksjemotors ûntworpen neffens IEC60034-30-noarmen en IE3-enerzjy-effisjinsje.
Spesifikaasje
| Standert | IEC60034-30 |
| Framegrutte | 80-355 |
| Útfier | 0,75 kW-315 kW |
| Effisjinsjeklasse | IE3 |
| Spanning / frekwinsje | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolaasjeklasse/Temperatuerferhegingsklasse | F/B |
| Montage-arranzjeminten | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omjouwingstemperatuer | -15°C ~+40°C |
| Relative fochtigens moat minder as 90% wêze | |
| De hichte moat leger wêze as 1000 m boppe seenivo | |
| Koelmetoade | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plicht | S1 |
| Tsjinstfaktor | 1.0 |
Fabryksproduksjeproses
Bestelynformaasje
● Dizze katalogus is allinich foar ynformaasje foar de brûker. As der feroarings oan it produkt binne, wurde der gjin ekstra notysjes fan tefoaren makke.
● Tink by it bestellen oan de wurdearringgegevens, lykas motortype, fermogen, spanning, snelheid, isolaasjeklasse, beskermingsklasse, montagemetoade, ensfh.
● Wy kinne spesjale motors ûntwerpe en produsearje neffens klanteasken as folget
1. spesjale spanningen, frekwinsjes en krêften
2. spesjale isolaasje- en beskermingsklassen
3. mei linker klemmenkast, dûbele as-einen en spesjale assen
4. Hege temperatuermotors of lege temperatuermotors.
5. Heechlân of gebrûk bûten
6. Hegere krêft of spesjale tsjinstfaktoaren
7. mei ferwaarming, lagers of windingen PT100, PTC, ensfh.
8. mei encoder, isolearre lagers of isolearre lagerkonstruksje.
9. Oare easken.
As ien fan dizze items jo ynteressearret, lit it ús dan witte. Wy jouwe jo graach in offerte nei ûntfangst fan jo detaillearre spesifikaasjes. Wy hawwe ús eigen spesjalisearre R&D-yngenieurs om oan al jo easken te foldwaan. Wy sjogge út nei jo fragen gau en hoopje de kâns te hawwen om yn 'e takomst mei jo gear te wurkjen. Wolkom om ús organisaasje te besjen.










