IE2 Effisjinsjemotor
Spesifikaasje
| Standert | IEC60034-30 |
| Framegrutte | 80-355 |
| Útfier | 0,18 kW-355 kW |
| Effisjinsjeklasse | IE2 |
| Spanning/frekwinsje | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolaasjeklasse/Temperatuerferhegingsklasse | F\B |
| Montage-arranzjeminten | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omjouwingstemperatuer | -15°C -+40°C |
| Relative fochtigens moat minder as 90% wêze | |
| De hichte moat leger wêze as 1000 m boppe seenivo | |
| Koelmetoade | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Plicht | S1 |
| Tsjinstfaktor | 1.0 |
Produksjeapparatuer
Bestelynstruksje
● Dizze katalogus is allinich foar klantreferinsje. As der feroarings oan it produkt binne, wurde der gjin ekstra notysjes fan tefoaren makke.
● By it bestellen, let dan omtinken oan de bestelgegevens, lykas fermogen, spanning, snelheid, isolaasjeklasse, beskermingsklasse, ynstallaasjetype, ensfh. fan it motormodel.
● Wy kinne gean foar oanpast ûntwerp en produksje fan spesjale motorprodukten neffens jo easken.
1. Spesjale spanningen, frekwinsjes en krêften.
2. Spesjale isolaasjeklasse en beskermingsklasse;
3. Linkerkant mei ferbiningsdoaze, dûbele as ein en spesjale as;
4. Hege temperatuermotors of lege temperatuermotors;
5. Yn heechlân of bûtengebrûk.
6. Hegere krêft of spesjale tsjinstfaktor.
7. Mei ferwaarmingsapparaten, lagers of windingen fan PT100, PTC, ensfh.
8. Mei encoder, isolearre lager, of isolearre lagerkonstruksje.
9. Oare easken.









