YVF-omrekkener-Fede Motors
YVF-searjemotors brûke in rotorstruktuer mei iikhoarnkoai, foarsjoen fan in skieden axiale streamventilator om in goed koeleffekt by ferskillende snelheden te garandearjen.
Spesifikaasje
| Framegrutte | 80-355 |
| Útfier | 0,75 kW-355 kW |
| Spanning/frekwinsje | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Rinzone foar konstant koppel & Rinzone foar konstant fermogen | 5-50Hz & 50-100Hz |
| Beskermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolaasjeklasse/Temperatuerferhegingsklasse | F/B |
| Montage-arranzjeminten | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omjouwingstemperatuer | -15°C ~+40°C |
| Relative fochtigens moat minder as 90% wêze | |
| De hichte moat leger wêze as 1000 m boppe seenivo Koeling | |
| Koelmetoade | IC416 |
| Plicht | S1 |
| Tsjinstfaktor | 1.0 |
Bestelynformaasje
● Dizze katalogus is allinich in referinsje foar brûkers. Ferjou asjebleaft dat feroarings oan produkten gjin fierdere spesifikaasje foarôf sille feroarsaakje. Dizze katalogus is allinich in referinsje foar brûkers. Ferjou asjebleaft dat feroarings oan produkten gjin fierdere spesifikaasje foarôf sille feroarsaakje.
● Tink derom by it bestellen oan de nominale gegevens, lykas motortype, fermogen, spanning, snelheid, isolaasjeklasse, beskermingsklasse, montagetype ensafuorthinne.
● Wy kinne spesjale motors ûntwerpe en produsearje neffens de easken fan 'e klant:
1. spesjale spanning, frekwinsje en krêft;
2. spesjale isolaasjeklasse en beskermingsklasse;
3. mei terminalkast oan 'e lofterkant, dûbele as-einen en spesjale as;
4. motor foar hege temperatuer of motor foar lege temperatuer;
5. brûkt op plateau of bûten;
6. hegere krêft of spesjale tsjinstfaktor;
7. mei ferwaarming, PT100 foar lagers of wikkeling, PTC en sa fierder;
8. mei encoder, isolearre lagers, of isolearre lagerstruktuer;
9. mei oare easken.








