YH Marine Motors
YH-searjemotors binne folslein sletten fan-kuolle trijefaze asynchrone ynduksjemotor foar marine gebrûk.
Spesifikaasje
| Framegrutte | 80-355 |
| Útfier | 0,75 kW-315 kW |
| Spanning/frekwinsje | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolaasjeklasse/Temperatuerferhegingsklasse | F/B |
| Montage-arranzjeminten | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omjouwingstemperatuer | 0°C ~+45°C |
| Relative fochtigens moat minder as 90% wêze | |
| Koelmetoade | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Plicht | S1 |
| Tsjinstfaktor | 1.0 |
Bestelynformaasje
● Dizze katalogus is allinich in referinsje foar brûkers. Ferjou asjebleaft dat feroarings oan produkten gjin fierdere spesifikaasje foarôf sille feroarsaakje. Dizze katalogus is allinich in referinsje foar brûkers. Ferjou asjebleaft dat feroarings oan produkten gjin fierdere spesifikaasje foarôf sille feroarsaakje.
● Tink derom by it bestellen oan de nominale gegevens, lykas motortype, fermogen, spanning, snelheid, isolaasjeklasse, beskermingsklasse, montagetype ensafuorthinne.
● Wy kinne spesjale motors ûntwerpe en produsearje neffens de easken fan 'e klant:
1. spesjale spanning, frekwinsje en krêft;
2. spesjale isolaasjeklasse en beskermingsklasse;
3. mei terminalkast oan 'e lofterkant, dûbele as-einen en spesjale as;
4. motor foar hege temperatuer of motor foar lege temperatuer;
5. brûkt op plateau of bûten;
6. hegere krêft of spesjale tsjinstfaktor;
7. mei ferwaarming, PT100 foar lagers of wikkeling, PTC en sa fierder;
8. mei encoder, isolearre lagers, of isolearre lagerstruktuer;
9. mei oare easken.
Applikaasjes
Wy hawwe avansearre produksjetechnology en stribje nei ynnovative produkten. Tagelyk hat de goede tsjinst de goede reputaasje fersterke. Wy leauwe dat salang't jo ús produkt begripe, jo ree wêze moatte om partners mei ús te wurden. Wy sjogge út nei jo fraach.








